
Even voorstellen; Marjan woont in Barendrecht, is 46 jaar en werkt als secretarieel medewerkster bij de rechtbank van Dordrecht.
Hoe vond je het? ‘Ik was al van plan om een ander kapsel te nemen, en het leek me ook wel eens leuk om een metamorfose mee te maken. Twee vliegen in één klap dus! Het was een mooie ervaring, met leuke meiden die me geholpen hebben. Het was ook bijzonder om eens anders opgemaakt te worden, en ik heb mooie kleren uitgezocht. Ook de fotoshoot in de studio was een leuke ervaring. Voor herhaling vatbaar!
Haar
Marjan kan qua kleur veel hebben, daarom hebben we ook gekozen voor een warme koper kleur. We wilden een nieuw coupe verzinnen omdat Marjan altijd het haar in haar gezicht draagt. Wij vinden juist dat het uit haar gezicht een frisse uitstraling geeft.
Visagie
De make-up hebben we aangepast op haar huid en haarkleur, de kleur keuze van de make-up kan ze dragen op een door de weekse dag en op een avondje uit.
Kleding
Jeans verkrijgbaar in maten 38 t/m 48
Ook hebben wij van deze broeken verschillende nieuwe kleuren voor het voorjaar.
Shirt, nu ook in de nieuwe voorjaarskleuren.
Reageer op dit artikel